SKOK do života, o.p.s.

Prohlášení o přístupnosti
Přeskočit menuMenu

Co se ve SKOKu děje?

Aneb takový náš malý informační blog...

Setkání kandidátů do zastupitelstva města Hradce Králové s našimi uživateli služeb

Setkání kandidátů do zastupitelstva města Hradce Králové s našimi uživateli služeb

3.10.2018 | Dne 3. října proběhlo v našem BISTRU setkání kandidátů do voleb do zastupitelstva města Hradce Králové a našich Skokanů. Moc nás potěšilo, že se ze 13 oslovených politických subjektů dostavilo osm (ODS, TOP 09, HDK, Koalice pro Hradec, Slušná politika a Hradečtí patrioti, SPD, ČSSD a Změna pro Hradec a Zelení). 

Na toto setkání se ve SKOKu připravovali uživatelé i pracovníci, vyzkoušeli jsme si i volby nanečisto. V přátelské atmosféře nad kávou a koláčky se nám kandidáti představili a my jsme jim položili několik otázek, např. na stav chodníků, MHD stojící v zácpě nebo možnost umístění dřevařské dílny na pozemku města.

Velmi děkujeme kandidátům za to, že se s námi přišli potkat a statečně se vypořádali se specifickými pravidly debaty. Našim Skokanům pak patří dík za odhodlání přijít a osobně se zeptat na to, co je trápí a zajímá.

Přejeme všem, kteří se rozhodli využít svého práva a jít volit, aby měli šťastnou ruku a vybrali kandidáta podle svého vkusu a přání. Zároveň doufáme, že se do příštích komunálních voleb podaří třeba vrátit práva i těm našim kamarádům, kteří se o politiku zajímají, chtěli by jít volit a z důvodu omezení svéprávnosti v této oblasti nemohou.

Manuál pro pracovníky - Komunální volby [.pdf]

Pomůcka pro volbu kandidátů - Komunální volby 2018 [.pdf]

Prezentace Poskytování podpory při uplatňování volebního práva [.ppsx]