Přátelské letní kino se na Vás těší od 7. 7. 2022.

Letní kino je prostorem pro nová přátelství a spolupráci. Každé kino společnými silami postavíme i uklidíme. Naši lidé potřebují ke svému životu práci iu bydlení. Návštěvou letního kina jim umožňíte obojí a ještě si vykouzlíte úsměv na rtech.

O letním kině

V letošním roce nás čeká čtvrtý ročník přátelských kin BIOGRAF u dvou přátel.

Celkem pro vás připravujeme 9 promítání. Začínáme promítáním ve čtvrtek 7. 7., pak bude následovat dalších 7 čtvrtků, na které pro vás připravujeme zajímavý program a vše zakončíme 1. 9. promítáním v rámci Dne SKOKů. 

Počet míst kina, která jsme schopni zajistit, je 200, ale samozřejmě tak jako v předchozích letech platí, že s vlastní dekou, stoličkou či čímkoliv dalším na sezení, je možné kino navštívit až do naplnění kapacity náměstí.

Pro letošek jsme si pro vás připravili novinku. Je možné podpořit kino formou nákupu vlastního lehátka se jménem. Leháko pro Vás bude uskladněno u nás a při každém promítání pro Vás bude připraveno před začátkem promítání na Pivovarském náměstí. Lehátko si po skončení všech projekcí, nebo kdykoliv budete chtít, odnesete domů. Více o akci KUP SI LEHÁTKO zde.

Začátek kin je stanoven na 20,00 hodin a jak už se stalo tradicí,  nebude se platit vstupné.

Aktuální dění a případné změny programu doporučujeme sledovat na našem FACEBOOKU!